PDF Katalóg 2018
Author maratóny - Author bicycles

Author maratóny

Dvanáctý ročník Author maraton tour vám nabídne ideální využití volného času pro celou rodinu v příjemných přírodních lokalitách.

Seriál deseti hlavních závodů pro širokou veřejnost startuje od dubna do října. Těšit se můžete na servis vašich strojů před závodem, dobrou náladu na trati, doprovodný program pro děti, bohatou losovanou tombolu, ve které může vyhrát každý. V loňském ročníku bylo možno na startu potkat řadu známých osobností - Lukáše Bauera, Vavřince Hradilka, Ondřeje Synka či Václava Klause ml.

Zvláštností byla bezesporu účast olympijského vítěze Barta Brentjense, ale také paralympijského vítěze Jiřího Ježka. Obdiv za účast v boji o stupně vítězů patří zdravotně postiženým, například nevidomým cyklistům na tandemech, handbikerům nebo lidem se speciálně upraveným kolem s poruchou motoriky.

AMT je pořádaná od roku 2003. V průběhu existence seriálu závodů se po boku značky Author na tour podíleli významní partneři.

K současným partnerům poskytujícím finanční podporu a svou účast patří:

  • AUTHOR MARATON TOUR
  • Hlavní partner: Wűstenrot
  • Partneři: Birell, Nutrend, Expert Cyklocentrum, Adventura, Intention, ...

Počet závodů a odlišný charakter každého z nich se nám po mnohaletých zkušenostech jeví jako optimální a naším cílem je zachovaní sportovní náročnosti a pojetí každého z nich.

Author maraton tour 2014

NABÍDKA BALÍČKŮ NUTREND - ENDURO

Exkluzivně na vybraných cyklomaratonech. Pro všechny milovníky sportu a pohybu připravila společnost NUTREND speciální balíček ENDURO NUTRIPACK za skvělou akční cenu 290 Kč!

Balíček si můžete objednat přímo vyplněním formuláře (viz. níže) a poté vyzvednout na stáncích NUTREND během těchto akcí konaných v rámci AUTHOR MARATON TOUR 2014.

V balení jsou pro Vás připraveny všechny produkty, které se postarají o Váš lepší sportovní výkon bez potíží i kvalitní regeneraci.

ENDURO NUTRIPACK obsahuje:

  • MAGNESLIFE, 2x 25ml
  • REGENER, 1x 75g - příchuť red fresh
  • ISODRINX, 5x 35g - příchuť pomeranč
  • VOLTAGE ENERGY CAKE, 1x 65g - příchuť exotic
  • ENDUROSNACK, 3x 35g - příchutě natural, pomeranč, zelené jablko
  • BIDON, 500ml - zlastý s podpisem Jaroslava Kulhavého

PARTNEŘI

 

                       Author Bicycles     Wustenrot     Birell     Nutrend     

 

                    GHC klinika Praha     Adventura cestovní kancelář     Intention     Cyklocentrum